Milí klienti,

prinášame vám podrobnosti k nadchádzajúcemu novému TV balíčku Mojich 7, ktorý spúšťame od pondelka 2. 12. 2019.

Klient, ktorý má aktívny niektorý zo základných balíčkov si môže zakúpiť nový doplnkový balíček Mojich 7, kde si sám vyberie 7 TV kanálov, ktoré chce sledovať. Čítajte prosím pozorne.

Postup pre užívateľa:

  • Užívateľ si v obchode vyberie balíček Mojich 7, kde vidí zoznam všetkých kanálov, z ktorých si môže 7 navoliť (aktuálne je na výber cca 30 TV kanálov).   
  • Najprv si ale balíček musí zakúpiť a po zakúpení je presmerovaný do nastavenia, kde si TV kanály vyberá.

  • K vybraným 7 TV kanálom dostane automaticky 4 kanály zo skupiny Óčko v HD. Celkovo teda bude mať v balíčku 11 TV kanálov.
  • Výber 7 kanálov je vždy na mesiac, po mesiaci, v prípade, že má stále balíček aktívny, môže užívateľ svoju voľbu zmeniť a namixovať si iných 7 TV kanálov.
  • Existujú dve skupiny TV kanálov, ktoré musia byť vždy spolu, tzn. užívateľ si musí vziať všetky kanály zo skupiny. Skupina jedna je Eurosport 1 a Eurosport 2; skupina dva je Discovery, TLC, Animal Planet, Discovery Investigation a Travel Channel. Príklad: V prípade, že si užívateľ vyberie Travel Channel, automaticky priradené ďalšie 4 kanály zo skupiny a do počtu sedem si vyberá teda len 2 ďalšie kanály.

Cena balíčka je 5,90 / mesiac.

Váš ČadcaNet