Milí klienti,

 

v reakcii na trvajúce protiepidemické opatrenia sme sa rozhodli Vám spríjemniť čas strávený doma a vyjednali sme ďalšie PROMO kanály do základných balíčkov, ktoré budete mať dostupné do konca marca.

Sú to kanály National Geogprahic, NG Wild, Baby TV a Disney Channel. Spolu so Sport 1, Sport 2 a Arena Sport 1 je to dohromady 7 kanálov, ktoré Ste od nás na mesiac marec dostali ako darček.

 

Váš ČadcaNet

Milí klienti,

 

v našej ponuke po novom nájdete kanál MTV HITS, ktorý je súčasťou balíčka BASIC, MAX SK, MAXI SK a Mojich 7.

 

Ďalej sme si pre vás v mesiaci marec pripravili dva obľúbené prémiové športové kanály Sporta Sport2, ktoré nájdete v balíčku Štart.

 

Váš ČadcaNet

Milí klienti,

 

kanál CS Mystery, pôvodne Kino Svet, sme z balíčka ŠTART presunuli do balíčka Basic, Max a Maxi.

Zmena nastala z dôvodu spoplatnenia kanála zo strany distribútora.

 

Ďakujeme za pochopenie.

 

Váš ČadcaNet

Milí zákazníci,

 

v tomto predvianočnom čase sme pre Vás pridali veľmi žiadanú novinku: možnosť zapnúť si k filmu či relácii titulky, či už české, slovenské alebo cudzojazyčné.

Podpora titulkov je samozrejme extrémne dôležitá pre nepočujúcich divákov, ale poteší nielen ich. V kombinácii s voľbou jazykovej stopy prináša možnosť sledovať filmy v originálnom znení. SledovaniTV tak prenáša zážitok z kina do pohodlia domova.

 

Aktuálne sú titulky dostupné na:

Apple TV,
Android TV,
Arris boxoch,
mobilných zariadeniach,
webe.
Samsung a LG budú čo najskôr po novom roku (už sú vo vydávajúcom procese). Android box IV pribudne ešte do konca tohto týždňa.

 

Titulky sú dostupné v reláciách, kde sú titulky dodávané, takže napr. čiernobiely film na ČT3 titulky mať nemusí. Titulky je možné zapnúť v TV v nastaveniach pri nabehnutí na ikonu "bubliny" v prehrávači u konkrétneho programu.

Aktuálne máme k dispozícii 35 kanálov s titulkami až v 10 jazykoch (okrem češtiny nechýba ani slovenčina, hlavné svetové jazyky ako je angličtina, nemčina či španielčina, ale napríklad aj maďarčina či ruština).

 

                                    AKTUÁLNY POČET KANÁLOV S TITULKAMI

 

Váš ČadcaNet

 

Milí zákazníci.
 
V mesiacoch december a január sme si pre Vás pripravili v základnom balíčku ŠTART tieto prémiové kanály:
Od pondelka 23. 11. do 31. 1. 2020 kanály Cartoon Network a Love Nature. Kanály AMC a Minimax od 2. 12. do 31. 12. 2020. Balíček Filmbox (13 TV kanálov) + novú filmový archív Filmbox OD (150 filmov) od 14. 12. do 31. 12. 2020.
 
Stálu novinkou v našej ponuke je tiež slovenské detský kanál RIK TV, ktorý nájdete aj v základnom balíčku START.
 
Váš ČadcaNet

Milí zákazníci,

do našich služieb pridávame novú, populárnu filmotéku od Filmboxu: FILMBOX OD.
Filmotéka obsahuje aktuálne 100 filmov, v decembri pridáme ďalších 50 a potom v januári ďalších 50 do celkového množstva 200 filmov. Z týchto 200 filmov sa potom každý mesiac obnoví 15%, diváci tak budú mať vždy niečo nové.

Teraz máme na balíček super akciu s cenou 1,8€.

Milí zákazníci,

máme pre Vás v tomto zložitom období skvelú správu. Pridali sme podporu ďalších platforiem :)Aplikáciu SledovanieTV si môžete najnovšie naištalovať na televíziach od výrobcu Vestel na značkách TV ako sú napríklad Toshiba, Hitachi, JVC, Panasonic a ďalšie. Pri vzniku aplikácie na platformu Vestel bolo myslené najmä na výkon aj pri slabších televíziách.

Podpora sa tiež rozšírila o chytré a lacné streamovacie zariadenie Fire TV Stick, obľúbené hlavne v zahraničí. Amazon Fire TV Stick má podobu flash disku, ktorý sa zasúva do HDMI portu, výhodou sú teda miniatúrne rozmery a možnosť mať ho nielen nastálo doma, ale tiež vziať si ho na cesty. Fire TV taktiež využíva najnovšie funkcie aplikácie SledovanieTV, ako je napríklad nová domovská obrazovka alebo nový prehrávač.