Vážení klienti,

sme vám veľmi vďační za dôveru, ktorú nám preukazujete a dlhodobo sa snažíme vylepšovať kvalitu našich služieb, ktoré od nás využívate za prijateľné ceny bez navyšovania už niekoľko rokov.

V súčasnosti však my, a rovnako aj naši obchodní partneri, čelíme zvyšovaniu nákladov na energie potrebné na prevádzku zariadení telekomunikačných sietí, zvyšovaniu cien za materiál, licencie, ako aj inflácií. Súhra všetkých týchto faktorov nás donútila k zvýšeniu cien za internet. Nakoľko chápeme, že situácia nie je jednoduchá pre nikoho z nás, navýšenie cien bude len minimálne a nedosiahne ani polovicu inflácie. Zároveň dôjde aj k navýšeniu rýchlostí vo vybraných službách, čím paradoxne dôjde k zlacneniu služieb v zmysle pomer cena/výkon.

Zvýšenie cien bude účinné od 01.08.2023. Cenník platný od 01.08.2023 si môžete pozrieť na tomto odkaze: https://www.cadcanet.sk/images/stories/%C4%8CadcaNet_web_cenn%C3%ADk_01.08.2023_140623.pdf

Ďakujeme za porozumenie a veríme, že nám zachováte svoju priazeň.

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícií.

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Telefón: 0948 62 48 62

obchodné oddelenie, ČadcaNet

Darček ku dňu detí

Milí klienti,

ani v júni nechýbajú pravidelné mesačné promo kanály. Tentokrát sme sa rozhodli nadeliť deťom na ich sviatok hneď tri stanice.

Spolu s rodičmi sa môžu po celý jún tešiť na JimJam, Disney Chanel a Disney Junior. Tieto kanály ponúkajú najmä animovanú detskú tvorbu zameranú na zábavu i vzdelávanie. Kanál Disney Junior vysiela iba v angličtine.

Kanály budú dostupné vo všetkých balíčkoch. Bežne sú súčasťou nasledujúcich balíčkov: JimJam –  Rodinný, Maximálny; Disney Channel a Disney Junior -  Maximálny, Detský.

Váš ČadcaNet

Milí klienti,
 
po celý máj sa môžete tešiť z troch promo kanálov.
 
Prvým je novo zaradený dokumentárny FunBox UHD. Ďalšie májové promo kanály sú určené pre dospelých. Ide o Desire a Men.tv.
 
Váš ČadcaNet

Milí klienti,

radi by sme vám predstavili aprílové promo kanály, ktoré sme pre vás pripravili.

Po celý apríl sa môžete tešiť na dva hudobné kanály – Mezzo a Mezzo LIVE. Tieto stanice oslavujú tento mesiac 25 rokov svojho vysielania. Pre divákov si preto pripravili množstvo zaujímavých udalostí. Milovníci hudby sa tak môžu tešiť na priame prenosy koncertov z Paríža, Londýna, Montrealu či Barcelony.

Špeciálnou udalosťou je priamy prenos z pražského Rudolfina, ktorý môžu záujemcovia sledovať 28. 4. o 19:30.

Keďže vážna hudba nie je obvyklou záľubou malých detí, pripravili sme si niečo aj pre nich – stanicu Baby TV. Tá zabaví tých naozaj najmenších divákov do troch rokov. Zároveň môže byť prvým krokom k zoznamovaniu sa s cudzím jazykom, vysiela totiž iba v angličtine a nemčine.

ČadcaNet

Očakávaná sezóna Formule 1 začína už tento víkend.

Veľká cena Bahrajnu štartuje už túto nedeľu. Používatelia môžu sledovať túto motoristickú udalosť na kanáloch Sport 1 a Sport 2.

Tie sa nachádzajú v hlavných balíčkoch Basic, Maxi, Max, Rodinný a Maximálny. Takisto ich nájdete i v doplnkových balíčkoch Sport a Sport+.

 

ČadcaNet

Milí klienti,

radi by sme vás informovali o promokanále, ktorý sme pre vás nachystali na mesiac marec.

Všetci klienti môžu po celý mesiac zadarmo sledovať obľúbený detský kanál Minimax. Ten sa zameriava na animované seriály pre deti školského
i predškolského veku.

Hneď na začiatku mesiaca, 1. marca, stanica uvedie pokračovanie príbehu rodiny Croodsovcov v seriáli Croodsovi – Rodinný strom.

Takisto môžu každý deň diváci sledovať prvé roky života hrdinov z  Madagaskaru – leva Alexa, zebry Martyho, žirafy Melmena a hrošice Glórie v seriáli Madagaskar: Malá divočina.

 

Váš ČadcaNet

Milí klienti,

radi by sme vás informovali o promo kanáloch, ktoré sme pre vás pripravili na február.

Všetci naši zákazníci budú mať po celý mesiac k svojim základným balíčkom filmové stanice Film Europe a Film Europe+ zdarma. Obe tieto stanice sa zameriavajú na artovejšie filmy z produkcie 50 európskych štátov.

ČadcaNet

Milí klienti,
 
radi by sme vás informovali o promo kanáloch, ktoré sme si pre vás pripravili na mesiac január.
 
Ako darček sme vám sprístupnili dva nové kanály –lifestylový kanál Home & Garden TV a kanál Food network zameraný na gastronómiu. 
Po skončení proma tieto stanice nájdete v balíčkoch typu Rodinný a vyššie.

ČadcaNet