Očakávaná sezóna Formule 1 začína už tento víkend.

Veľká cena Bahrajnu štartuje už túto nedeľu. Používatelia môžu sledovať túto motoristickú udalosť na kanáloch Sport 1 a Sport 2.

Tie sa nachádzajú v hlavných balíčkoch Basic, Maxi, Max, Rodinný a Maximálny. Takisto ich nájdete i v doplnkových balíčkoch Sport a Sport+.

 

ČadcaNet

Milí klienti,

radi by sme vás informovali o promokanále, ktorý sme pre vás nachystali na mesiac marec.

Všetci klienti môžu po celý mesiac zadarmo sledovať obľúbený detský kanál Minimax. Ten sa zameriava na animované seriály pre deti školského
i predškolského veku.

Hneď na začiatku mesiaca, 1. marca, stanica uvedie pokračovanie príbehu rodiny Croodsovcov v seriáli Croodsovi – Rodinný strom.

Takisto môžu každý deň diváci sledovať prvé roky života hrdinov z  Madagaskaru – leva Alexa, zebry Martyho, žirafy Melmena a hrošice Glórie v seriáli Madagaskar: Malá divočina.

 

Váš ČadcaNet

Milí klienti,

radi by sme vás informovali o promo kanáloch, ktoré sme pre vás pripravili na február.

Všetci naši zákazníci budú mať po celý mesiac k svojim základným balíčkom filmové stanice Film Europe a Film Europe+ zdarma. Obe tieto stanice sa zameriavajú na artovejšie filmy z produkcie 50 európskych štátov.

ČadcaNet

Milí klienti,
 
radi by sme vás informovali o promo kanáloch, ktoré sme si pre vás pripravili na mesiac január.
 
Ako darček sme vám sprístupnili dva nové kanály –lifestylový kanál Home & Garden TV a kanál Food network zameraný na gastronómiu. 
Po skončení proma tieto stanice nájdete v balíčkoch typu Rodinný a vyššie.

ČadcaNet

Milí klienti,

sme vám veľmi vďační za dôveru, ktorú nám preukazujete, a radi by sme si ju udržali naďalej tým, že vám budeme poskytovať kvalitné služby na vysokej úrovni. Pripravili sme si pre vás úplne nový model televízie. Budete si môcť vybrať zo 4 základných balíčkov. V každom vás čaká viac ako 100 televíznych programov, 50 hodín nahrávok, spätné prehrávanie až 7 dní, možnosť pripojiť až 2 televízory s funkciou Smart alebo 2 Set-top Boxy a tiež až 3 mobilné zariadenia (mobil, tablet, web).

Zvýšenie cien ako aj vylepšenie služieb bude účinné od 01.02.2023. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie: 0948 62 48 62, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

ČadcaNet

Milí klienti,

dnes v poobedňajších hodinách došlo v obci Oščadnica ku krátkemu výpadku našich služieb. Výpadok bol spôsobený nutnou výmenou hardwarového prvku u nášho partnera. Časť výpadku sme neboli schopní ovpylvniť. Vďaka tejto výmene bola navýšená kapacita linky na 10 Gbit.

Ďakujeme, že ste s nami.

ČadcaNet

Milí klienti,

pred Vianocami sme do našej ponuky stihli pridať veľmi žiadaný spravodajský kanál JOJ 24.

Nájdete ho v základných balíčkoch.

ČadcaNet

Zvláštne promo sme si pripravili aj na Vianoce.

Od 16.12. do 1.1. získajú používatelia ako darček dokumentárnu stanicu National Geographic, obľúbený detský Disney Channel  a celú skupinu Filmbox + Filmbox OD. Tá zahŕňa celkom 13 staníc a videotéku s viac ako 270 filmami českej i zahraničnej tvorby.