Milí klienti,

 

8. marca 2022 sa služba HBO GO mení na HBO Max.

 
 
HBO Max ako súčásť balíčku od SledovanieTV
 

Pre používateľov, ktorí majú HBO GO vo svojich balíčkoch od SledovanieTV, sa nič nemení. Budú si iba musieť stiahnuť novú aplikáciu do svojich televízií či mobilných zariadení. Prihlasovacie údaje zostanú rovnaké.
 
I naďalej bude služba HBO Max súčasťou balíčku MaximálnyMaxi + HBO GO (po novom Maxi + HBO Max), HBO a HBO GO (po novom HBO + HBO Max) a HBO Maxpack a cena balíčku zostáva rovnaká.

 
 
HBO Max ako samostatný balíček 
 

Jedinou zmenou je to, že od 8. 3. už nemôžeme samostatne predávať HBO Max, ako tomu bolo u HBO GO/HBO GO Online. Zákazníci, ktorí si už teraz samostatné HBO GO predplácajú a majú na tento balíček nastavenú automatickú obnovu platby, o balíček nepríjdu. Mesačná cena zostáva 4,99 €.

 

HBO bude HBO Max v marci predávať lacnejšie, je ale veľmi pravdepodobné, že cenu v budúcnosti zvýši, takže predplatné cez nás bude výhodnejšie. 

 
Akcia pre nových zákazníkov do konca februára


Ak by si noví zákazníci chceli HBO GO zakúpiť ešte teraz, pripravili sme pre nich zníženú cenu na prvý mesiac, a to 4,49 . Jedná sa o verziu balíčku HBO GO Online, ktorý je možné zaplatiť kartou s automatickou obnovou.