Vážení klienti,

sme vám veľmi vďační za dôveru, ktorú nám preukazujete a dlhodobo sa snažíme vylepšovať kvalitu našich služieb, ktoré od nás využívate za prijateľné ceny bez navyšovania už niekoľko rokov.

V súčasnosti však my, a rovnako aj naši obchodní partneri, čelíme zvyšovaniu nákladov na energie potrebné na prevádzku zariadení telekomunikačných sietí, zvyšovaniu cien za materiál, licencie, ako aj inflácií. Súhra všetkých týchto faktorov nás donútila k zvýšeniu cien za internet. Nakoľko chápeme, že situácia nie je jednoduchá pre nikoho z nás, navýšenie cien bude len minimálne a nedosiahne ani polovicu inflácie. Zároveň dôjde aj k navýšeniu rýchlostí vo vybraných službách, čím paradoxne dôjde k zlacneniu služieb v zmysle pomer cena/výkon.

Zvýšenie cien bude účinné od 01.08.2023. Cenník platný od 01.08.2023 si môžete pozrieť na tomto odkaze: https://www.cadcanet.sk/images/stories/%C4%8CadcaNet_web_cenn%C3%ADk_01.08.2023_140623.pdf

Ďakujeme za porozumenie a veríme, že nám zachováte svoju priazeň.

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícií.

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Telefón: 0948 62 48 62

obchodné oddelenie, ČadcaNet